W jednym z kościołów odkryto zwłoki młodej kobiety ułożone w pentagramie wyrysowanym krwią. Rozwiązaniem zagadki zajmuje się Tamar Sarnecka oraz Maks Werben. Ona jest komisarzem policji z tajemniczymi powiązaniami, on adwokatem, który stracił wiarę w skuteczność prawa. Ona przestrzega obowiązujących zasad, on je łamie w imię własnej sprawiedliwości. Choć stoją po przeciwnych stronach barykady,  muszą działać razem, by znaleźć mordercę. A od tego czy zdążą na czas, zależy życie Maksa, który nieoczekiwanie staje się adwokatem duchów. Jego zadaniem jest pomóc im załatwić ostatnią sprawę, która trzyma ich na ziemi.

Śledztwo powoli się komplikuje i poprowadzi bohaterów przez misterny labirynt zbrodni, fałszywych tropów i niebezpiecznych pułapek. Toczy się bezlitosna rozgrywka, w której stawką jest życie lub śmierć.

Tytuł. Kliknij na mnie dwukrotnie.Zwiastun książki 02

Zwiastun książki 01

TrailerZwiastun książki 02

Tytuł. Kliknij na mnie dwukrotnie.Zwiastun książki 01Zwiastun książki 03

Strony Internetowe, z których, m. in., czerpałem informacje o współczesnym wampiryzmie:

Tytuł. Kliknij na mnie dwukrotnie.Recenzja i streszczenie ksiązkiRecenzja i streszczenie ksiązki

1/6

Materiały, które zbierałem do książki.Tytuł. Kliknij na mnie dwukrotnie.Tropy do materiałów, które zbierałem, przygotowując się do pisania "Adwokata...", które zbierałem do książki.

Tekst został zamieszczony w miesięczniku "Czwarty wymiar" w 2012 roku. Podczas zbierania informacji o polskich wampirach wpadłem na pomysł jednego z głównych wątków powieści.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now